Fundacja Łagowski Dom Artysty razem z Gminą Łagów na zakończenie sezonu artystycznego i pleneru malarskiego „Łagów w Jesieni” przedstawili Łagów w akwareli w dniu 25 października 2025 roku.
Późną jesienią akwareliści z całego kraju tradycyjnie przedstawili swoje prace. Ich tematem jest zasypiający w pięknej jesieni Łagów. Obrazy co roku przyciągają uwagę wielu gości wernisażu i często brakuje miejsca w gościnnej sali Parku Zamkowego. Na niewielkiej przestrzeni zgromadzono około 140 prac który przeciągnęły wielu mieszkańców oraz gości miasteczka.
Reportaż z wydarzenia autorstwa Elżbiety Wozowczyk-Leszko/Radio Zachód tutaj: https://zachod.pl/1393321/poplenerowa-wystawa-w-lagowie-spotkanie-z-m-kneipem/


Bardzo dziękujemy Wernisaże i inne miraże za użyczenie zdjęć.
Promocja Województwa Lubuskiego
podczas Międzynarodowego Pleneru Malarskiego ”NIEBO W ZIELENI”
imienia Jolanty Zdrzalik- Łagów’2025”
Popularyzacja piękna przyrody i tradycji kultury Województwa Lubuskiego
przedsięwzięcie zorganizowano przy partnerstwie Województwa Lubuskiego



